دیوار سبز مصنوعی

دیوار سبز مصنوعی ؟

دیوار سبز چیست ؟معمولا برای طراحی فضای سبز ،از فضا به شکل افقی استفاده می شود مثل کاشت گیاهان در خاک باغ و باغچه و یا استفاده از گلدان های زینتی در محیط خارجی و داخلی ساختمان ها ،اما امروزه استفاده از فضای عمودی موجود در بیرون و درون ساختمان ها برای کاشت گیاهان مورد توجه قرار گرفته و از واژه greenwall برای معرفی آن استفاده می شود ،اما امروزه با توجه به هزینه های زیاد نگهداری و آبیاری گیاهان طبیعی و شرایط سخت دیوار سبز مصنوعی وارد بازار کالاهای لوکس تزئینی شده است ،شرکت ایده ی سبز بصورت تخصصی اقدام به فروش و پخش دیوارهای سبز کرده است ،این محصولات جدید جایگزینی ایده آل برای دیوارهای سبز طبیعی با هزینه های هنگفت می باشد که دارای جلوه ای طبیعی و نصب راحت می باشد.

دیوار پوش

تجربه ی حس زیبایی از شادابی و لطافت گیاهان هر فضایی را دلنشین می کند. دیوارپوش های مصنوعی مشکل مراقبت و نگهداری از گیاهان را برطرف ساخته و محصولی مقاوم در هر شرایط جوی با جلوه ای کاملا طبیعی را به شما ارائه می دهد.

ویژگی های این محصول

  • جلوه ای کاملا طبیعی
  • مقاوم در هر شرایط جوی
  • ماندگاری طولانی
  • سهولت در اجرا و نصب
  • قابلیت شستشو
  • عدم نفوذ حشرات موذی

این محصول بهترین ایده در طراحی فضاهای عمومی و خصوصی مانند لابی ساختمان ها و هتل ها، فروشگاه ها، تالارها و باغ تالارها و کافی شاپ و رستوران ها می باشد همچنین به منظور زیباسازی نرده ها و فنس ، دیوارها ، ستون ها ، تراس آپارتمان ، باکس های سز تزئینی در نمایشگاه ها و مراکز خرید می توان از آن استفاده نمود.

نمای نامناسب فنس و نرده ها و همچنین دید نامطلوب بصری آن فضای نامناسبی را موجب می شوند که استفاده از دیوار پوش مصنوعی محیطی زیبا و دلنشین و سرزنده را برای شما ایجاد می کند . همچنین به کمک این محصول تراس و حیاط کوچک خانه ی خود را دلنشین نمایید.

در طراحی لابی ساختمان ها و هتل ها معمولا از باکس ها و باغچه های کوچک تزئینی استفاده می شود که با توجه به شرایط ویژهخ نگهداری گیاهان طبیعی به شما این محصول را برای استفاده در کف آن پیشنهاد می کنیم که با جلوه ای کاملا طبیعی جایگزین مناسب برای گیاهان طبیعی می باشد.

نحوه نصب دیوارپوش

طراحی وتولید این محصول به صورت قالب های پازلی سبک بوده که بی نیاز از متخصص در هر مکانی قابل نصب و اجرا می اشد.

این قطعات به راحتی قابلیت نصب بر روی دیوار، سقف ، نرده یا فنس ، کف باکس باغچه را دارا می باشد.

نصب این محصول را می توان با میخ یا پیچ ، قطعات سیم و غیره انجام داده

برای نصب این محصول بر روی دیوار ابتدا قطعات را به یکدیگر متصل می نماییم و سپس با پیچ و روی لاک به دیوار نصب می کنیم و برای نصب بر روی نرده و فنس پس از اتصال قطعات به یکدیگر آنها را با سیم مفتول به نرده یا فنس محکم می کنیم.

Green wall

ديوارسبز يا همان گرين وال به شكل يك سازه مستقل يا بخشى از ساختمان درآمده كه با استفاده از پوشش هاى گياهى (طبيعى يا مصنوعى) پوشانيده است.
وجود گرين وال ها از لحاظ حرارتى و جذب سر وصدا بسيار تاثيرگذار بوده و مى توان آنها را به عنوان يك عايق آكوستيك معرفى نمود..
گرين وال متشكل از تعدادى مدول هاى گياهى طبيعى يا مصنوعى ميباشد،گرين وال ها در فضلهاى داخلى و خارجى ساختمان قابل استفاده بوده و ميتوان در مقياس هاى مختلفى آنها راتعبيه نمود
براى مثال در مقياس هاى كوچك مانند ديوار حياط كه حالت كاملاً خصوصى داشته يا براى نماى ساختمانهاى كوتاه كه شكل عمودى ترى دارند قابل استفاده هستند و همچنين در مقياس هاى بزرگتر كه باعث ايجاد نمايى سبز،زيبا و خاص ميشوند
از اين رو از گرين وال ها بصورت طيبعى و مصنوعى ميتوان در فضاهاى داخلى و خارجى رستورانها،هتل ها،كافى شاپ ها، بيمارستانها،مراكز ادارى و تجارى،ساختمان هاى مجلل، سالن هاى انتظار،مراكز آموزشى و…. استفاده نمود اما امروزه با توجه به هزينه هاى نگهدارى گرين وال هاى طبيعى از گرين وال هاى مصنوعى استفاده ميشود و جايگزين مناسبى براى ديوارهاى سبز طبيعى هستند،
شركت “ايده_سبز” بصورت تخصصى اقدام به فروش و اجراى گرين وال هاى مصنوعى كرده است
جهت مشاوره با شماره 03136631624 تماس حاصل فرماييد